Bardejovské kúpele ponúkajú mikulášske, adventné, silvestrovské a zľavnené pobyty

Bardejovské kúpele tento rok opäť pripravili pre svojich klientov s deťmi počas celého decembra Mikulášsky pobyt. Počas neho majú deti do 12 rokov v sprievode platiacej osoby ubytovanie, plnú penziu a vstup do Wellness Spa zdarma.

Deti sa môžu tešiť 6. 12. 2014 aj na sprievodný program – Príchod Mikuláša, kde každé dieťa dostane balíček, môže sa odfotiť s Mikulášom, zabaviť na mikulášskej diskotéke, nechať sa pomaľovať na tvár, či prísť si pozrieť premietanie rozprávok. Informovala o tom ekonomicko-obchodná riaditeľka Bardejovských kúpeľov Tamara Šatanková.

„Mikulášsky pobyt je v ponuke počas prvých troch decembrových víkendov, vždy od štvrtku do nedele a je možné ho absolvovať na 1 až 3 noci. Cena zahŕňa okrem ubytovania a plnej, resp. polpenzie aj denný dvojhodinový vstup do Wellness Spa – vodného aj saunového sveta. Ak sa ubytujete na dve noci, získate aj vstup do soľnej jaskyne a pri pobyte na 3 noci je k tomu navyše minerálny kúpeľ. Pobyt s plnou penziou vyjde jednu dospelú osobu vo vilke Economy na 45 Eur, v hoteloch Ozón a Astória – Standard stojí 60 Eur a Superior 65 Eur. Deti od 12 do 18 rokov majú zľavu 20 % z cien a maximálne 2 deti do 12 rokov v sprievode platiacej osoby majú pobyt zdarma. Pri polpenzii sa z cien odpočítavajú 4 Eur na osobu a noc,“ dodala T. Šatanková.

Mikulášsky pobyt však nie je všetko, čo Bardejovské kúpele pre svojich klientov v decembri pripravili. V ponuke je tiež od 1. do 21. 12. 2014 pobyt Advent, ktorý stojí pre  jednu osobu na noc v hoteloch Ozón a Astória - Superior 49 Eur, vo vilke Economy 36 Eur. V cene je zahrnuté ubytovanie, plná penzia, lekárska konzultácia, dve procedúry denne a 3-krát denne pitná kúra. ,,Získate aj špeciálny bonus, dva 2-hodinové vstupy do Wellness Spa – bazénového sveta v hoteli Ozón. Ak sa na Silvestra nechcete nudiť doma, v ponuke je aj Silvestrovský pobyt, ktorý je spojený so slávnostným Galavečerom. Ubytovať sa je možné na 2 až 6 nocí a cena sa pohybuje už od 130 Eur na osobu a pobyt. Počas Galavečera dostane každý návštevník slávnostnú večeru, fľašu vína aj sektu na 2 osoby, minerálku, teplý a studený bufet. K tomu má v cene kultúrny program, moderátora, živú hudbu, tombolu a ako bonus darček a ohňostroj. V pobyte je aj extra bonus - denne 2 hodinový vstup do wellness spa, minerálny kúpeľ, či soľná jaskyňa,“ vymenovala T. Šatanková.

Okrem Mikulášskeho, Adventného a Silvestrovského pobytu si môžu klienti vychutnať jesenný relax za výhodnú cenu - WELLNESS VITALITY platný do 21. 12. Pobyt WELLNESS VITALITY pri pobyte na 6 nocí, okrem ubytovania a plnej penzie, v cene zahŕňa 2-krát minerálny kúpeľ, klasickú masáž, soľnú jaskyňu, parafín a 6 trojhodinových vstupov do Wellness Spa – vodného a saunového sveta. V prípade polpenzie sa z cien odpočítavajú 4 Eurá na osobu/noc a pobyt je možné absolvovať od 2 do 6 nocí.

Bardejovské kúpele však myslia aj na seniorov, ktorých poteší akciový pobyt SENIOR Špeciál pre klientov nad 60 rokov a držiteľov preukazu ZŤP platný do 18. 12. 2014. Zvýhodnený balíček tzv. SENIOR Špeciál, je na minimálnu dĺžku pobytu 6 nocí a cena sa pohybuje od 27 Eur až do 46 Eur podľa typu ubytovania. Napríklad noc na osobu v dvojlôžkovej izbe v hoteli Ozón stojí 42 Eur, vo Vilke Economy 31 Eur. Cena zahŕňa ubytovanie, plnú penziu, ale aj lekársku konzultáciu, dve procedúry denne a 3-krát denne pitné kúry. Okrem toho obsahuje špeciálny bonus, 2-krát za pobyt dvojhodinový vstup do Wellness Spa – bazénového sveta v hoteli Ozón. Bardejovské kúpele klientom ponúkajú rozličné bonusy, vernostné zľavy za opakované návštevy, zvýhodnené ceny za transfer z letiska, zľavy na doplnkové služby, kultúrne podujatia, koncerty, organizujú výlety do okolia a pod.

Viac informácií na: www.kupele-bj.sk