Školské výlety šité na mieru

TATRY (26. máj 2014) - Spoločnosť Tatry mountain resorts, a.s. pripravila vo svojich strediskách program so zážitkami na mieru pre všetkých školákov a škôlkarov. Špeciálne spiatočné ceny lístkov na lanovky na obe strany Chopku alebo na Skalnaté pleso sú teraz v ponuke za 5 €, výlety pozemnou lanovkou zo Starého Smokovca na Hrebienok za 3 €. 6 eurový celodenný vstup do Aquaparku Tatralandia môže byť zábavnou bodkou za školským rokom.

Malí návštevníci Nízkych Tatier si obe strany Chopku užívajú za špeciálne ceny za spiatočný lístok. Najnavštevovanejší región pripravil pre bádateľov atraktívny projekt s názvom 7 pokladov Liptova. Zaujímavé miesta sú v lokalite dostupné po novo vyznačených trasách alebo na bicykli. Pri hľadaní 7 pokladov Liptova v polovici júna pomôžu indície na vode, v jaskyniach, na turistických chodníkoch alebo v kopcoch. Pri potulkách v horách sa školáci oboznámia so symbolom Demänovskej Doliny – drakom Demiánom.     

Krásu Vysokých Tatier, túry z Hrebienka na Bilíkovu, Reinerovu chatu, či k Vodopádom Studeného potoka sú malým výletníkom dostupné s výhodnou cenou pozemnej lanovky. Nová 15-miestna kabínková lanovka na Skalnaté pleso vyvezie školákov k prekrásnym výhľadom do výšky 1 751 m.n.m.. Samotné okolie Skalnatého plesa je súčasťou náučného chodníka aj eko-mini parku Tatranskej divočiny s drevenými sochami a Svišťou chalúpkou. V blízkosti plesa je Meteorologické observatórium Geofyzikálneho ústavu Slovenskej akadémie vied, či najvyššie položená Galéria Encián.   

Leto za dverami láka k vode a zábave. Liptovský Aquapark Tatralandia sa pripojil k špeciálnym ponukám horských stredísk a pripravil pre školákov celodenný vstup do Aquaparku Tatralandia a výhodné 5D kino. Otvorenie leta v Tatralandii štartuje tretím ročníkom súboja národov Water Battle už 14.-15. júna. Okrem 28 toboganov bude k dispozícii 14 bazénov a otvoria sa aj vonkajšie bazény, nafukovacie hrady a trampolíny. Pravú tropickú atmosféru Tropical Paradise ponúkajú 4 bazény so slanou morskou vodou a  šnorchlovací bazén pre deti. O adrenalínovú zábavu sa v areáli Tatralandie postará simulátor voľného pádu Superfly.

Akciové ceny pre školské výlety sú podmienené dátumom 1.6. – 30.6.2014. Kombinácie výletov a rezerváciu spolu s vyplneným online formulárom je potrebné zaslať minimálne 10 dní pred príchodom do strediska na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript. .

Zdroj: TMR