Deti na lanovkách a v aquaparku za 1€

CHOPOK / TATRY – (29. máj 2014) – S príchodom leta si deti do 12 rokov užívajú výlety lanovkami na Chopok, Solisko, Skalnaté pleso a vstupy do vodného sveta Aquaparku Tatralandia len za symbolické 1 euro. Špeciálna letná akcia platí len s použitím regionálnych kariet Tatry Card a LIPTOV Region Card a GOPASSu. Letné dovolenky v Tatrách sú aj vďaka kombinácií zliav omnoho lacnejšie.

Horské strediská prichádzajú s letnou ponukou zažiť dobrodružstvo v Tatrách oveľa výhodnejšie. „Cena je pri výbere dovolenky v mnohých prípadoch určujúca. Snažíme sa do našich stredísk prilákať návštevníkov na naozaj výhodné ponuky. Vytvorili sme produkt, kedy sa na obe strany Chopka prepravuje na jeden lístok. Spiatočná cesta piatimi lanovkami má navyše bezkonkurenčnú cenu - do 12 rokov len za 1 euro. Bežná štvorčlenná rodina s dvoma deťmi môže kombinovanými zľavami ušetriť na jednom výlete lanovkami až 28 eur. Tých, ktorých láka viac voda a pohodlie ležadla pod tropickými palmami, zaujme liptovská Tatralandia. S použitím regionálnych kariet a online shopu je aj kúpanie sa detí do 140 cm takmer zadarmo,“ uviedla Sylvia Artzová, marketingová riaditeľka pre kampane a Nízke Tatry. 

„Od 1. júna sa malí turisti prepravujú k vysokotatranským dobrodružstvám a obľúbenej Tatranskej divočine za 1 euro a do 6 rokov je cesta lanovkou zadarmo. Už najbližší víkend bude patriť športovému Tatranskému dňu detí na Štrbskom Plese, ktorý je nabitý bohatým sprievodným programom. Deti sa budú zabávať so známymi osobnosťami TV JOJ i na exkluzívnom vystúpení víťaza speváckej súťaže „X-factor“ - Petra Bažíka. Veríme, že rodiny uprednostnia hory pred nákupnými centrami a prídu si užiť jedinečné podujatie na Štrbské Pleso,“ doplnil Juraj Chovaňák, marketingový riaditeľ pre kampane a Vysoké Tatry.   

Tatry sú miestom oddychu, načerpania pozitívnej energie, nových priateľstiev, či nezabudnuteľných zážitkov, ale aj výhodných pobytových balíkov. „Vyhľadávané sú najmä rodinné, romantické a wellness pobytové balíky. Cenovo sa oplatí najmä skorá rezervácia first moment - 20% alebo pobyty s 1 či 2 nocami zadarmo. Zaujímavosťou sú pobyty v ZEN štýle, Vintage romantika, kids friendly pobyt, ´Urobíme z vášho dieťaťa hviezdu´ alebo dog friendly - pobyt s domácim miláčikom,“ uzavrela marketingová manažérka hotelov TMR, Alena Spišiaková.

Regionálne karty Tatry Card a LIPTOV Region Card získavajú ubytovaní klienti už pri prvej noci strávenej v regióne. Zľavy na tatranské atrakcie je možné vyžiadať si aj u svojho ubytovateľa. Pre získanie karty Gopass je potrebné sa online zaregistrovať.   

Zdroj: TMR